In Garrelsweer heeft Wierden en Borgen 54 woningen. Een deel hiervan gaat mee met de Dorpsversterking. In 2023 zal de dorpsversterking van start gaan.
Vorige week hebben zes bewoners de brief op de mat gekregen dat hun woning opgenomen wordt in de dorpsversterking. De volgende dag kregen ze vanuit Gemeente Eemsdelta het stembiljet voor de aannemersselectie. Gisteravond, 7 maart, was er een inloopbijeenkomst voor de bewoners van Fase 2 & buitengebied. De komende dagen hebben de bewoners nog de tijd om hun voorkeur voor aannemer door te geven op het stembiljet.
Wilt u op de hoogte blijven van alles wat we doen in Garrelsweer? Laat dan hieronder uw e-mailadres achter. U krijgt een mail wanneer we weer een update in één van de projecten plaatsen.
Hier plaatsen wij onze woonupdates en andere belangrijke documenten.