34 woningen in de Professorenbuurt worden gesloopt en nieuw gebouwd. Het gaat om woningen aan de Ridderbosstraat en de Mekelstraat.
Heeft u vragen en wilt u persoonlijk contact met uw woonconsulent? We zijn in de buurt! Aan de Abel Tasmanstraat 15 kunt u elke maandag van 14:30 - 16:30 uur binnenlopen.
Benno of Barbera helpt u verder met al uw vragen. Door de coronamaatregelen kunt u niet tegelijkertijd met uw buren in de woning aanwezig zijn. Ziet u dat er al een bewoner aanwezig is in de woning? Wacht u gerust even buiten, u bent vast snel aan de beurt. Komt u liever op afspraak? Neem dan contact met ons op.
Wilt u op de hoogte blijven van het project Bedum 200: Sloop en nieuwbouw Professorenbuurt? Laat dan hieronder uw e-mailadres achter. U krijgt een mail wanneer we weer een update plaatsen.
Afgelopen zaterdag is de nieuwe woonupdate bij de bewoners van de Bedum 200 bezorgd.
Met de laatste informatie over de renovatie en de sloop/nieuwbouw. Een bewoner vertelt over haar ervaringen in een gerenoveerde woning en Danique van Boekema Vastgoedonderhoud legt uit zij de bewoners begeleid tijdens de renovatie. U vindt de woonupdate onder aan deze pagina bij interessante documenten. Veel leesplezier!
De sloop van de woningen is met een half jaar uitgesteld. Dat heeft vooral te maken met de drukte in de bouwsector. Hierdoor lopen onze huidige projecten vertraging op. Daarom kunnen wij pas later starten met de aanpak.
Tot en met 14 januari '22 zit Nederland in een lockdown. Daarom vervalt het inloopspreekuur in onze contactwoning. We hopen het inloopspreekuur na 14 januari weer op te starten. In de tussentijd kunt u ons wel gewoon bereiken via email en telefoon. We wensen u ondanks alles fijne feestdagen toe.
Hier plaatsen wij onze woonupdates en andere belangrijke documenten.